Godziny pracy w okresie międzyświątecznym

Szanowni Państwo,

Informuję, że w okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem Kancelaria Notarialna będzie czynna: w czwartek i piątek (27 i 28 grudnia) w godzinach 9:00-17:00. Możliwe jest spotkanie z notariuszem także w innych godzinach i terminach.

Informuję ponadto, że pomimo elastycznych godzin pracy Kancelarii Notarialnej, dokonanie czynności notarialnej jest w większości przypadków możliwe, jeżeli zostaną notariuszowi dostarczone określone dokumenty urzędowe (wypisy z rejestru gruntów, mapy, zaświadczenia). Czas oczekiwania na wydanie tych dokumentów, w zależności od Urzędu jest różny i nie zawsze istnieje możliwość otrzymania ich tego samego dnia. Dlatego, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przeprowadzeniem transakcji notarialnej w okresie okołoświątecznym, proszę o wcześniejszy kontakt, w celu ustalenia szczegółów czynności.

Zwracam Państwu, również uwagę na fakt, że dla część Urzędów w dniu 24 grudnia (poniedziałek) nie jest czynna, a w zamian za to otwarte są w 22 grudnia 2018 roku (sobota).